Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Lethal Weapon HD

Lethal Weapon HD

Sep. 21, 2016
Your rating: 0
7 1 vote

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 21, 2016
2Season 2 Sep. 26, 2017
  • There are still no episodes this season

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një ish- ushtar i forcave speciale “NAVY SEAL” gjen një punë si oficer policie dhe bëhet ortak me një detektiv veteran që po përpiqet ti rri sa më larg stresit.

Ndiqni Serialet dhe Filmat me te ndjekur te momentit vetem ne faqen tone.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Lethal Weapon HD me titra shqip

Original title Lethal Weapon
TMDb Rating 7.3 523 votes
First air date Sep. 21, 2016
Last air date Feb. 26, 2019
Seasons 3
Episodes 55
Average Duration 43 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published