Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 1564 Views

 • Shikoevoload.io
Tolo Tolo (2020)

Tolo Tolo (2020)

Jan. 01, 202090 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Checco Zalone do të rikthehet me një film të ri të titulluar “Tolo Tolo”. Në qendër të historisë është një udhëtim i bërë nga personazhi i luajtur nga Checco Zalone midis Afrikës dhe Italisë. Projekti gjithashtu do të përfshijë këngë origjinale të shkruara nga ylli i komedisë italiane dhe një nga këngët do të titullohet “Nëse emigron në zemër”.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Tolo Tolo (2020) me titra shqip

Tolo Tolo (2020)
Original title Tolo Tolo
TMDb Rating 6.4 537 votes

Director

Cast

Checco Zalone isPierfrancesco
Pierfrancesco "Checco" Zalone
Barbara Bouchet isSignora Inge
Signora Inge
Alexis Michalik isAlexandre Lemaitre
Alexandre Lemaitre
Jean Marie Godet isGenerale Ducros
Generale Ducros
Eduardo Rejón isMedico Spagnolo
Medico Spagnolo

Similar titles

Bad Boys II (2003) HD
Taxi 5 (2018) HD
Big Time Adolescence (2019) HD
Dolittle (2020) HD
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)
Xhandari ne Pushime (1970)
Jumanji: The Next Level (2019)
Yes Day (2021)
Tirana 14: Film I Plote
Banana Split (2018) HD
I Love Tropoja – Film i plote
The Gentlemen (2019) HD

(4) comments

 • ina05March 24, 2020Reply

  Pse nuk e shoh dot kete film

  • ShikoSerialeMarch 24, 2020Reply

   Nuk eshte publikuar akoma

 • ina05March 27, 2020Reply

  Filmi tolo tolo eshte hedhur vetem triler

 • KleaMarch 29, 2020Reply

  Kur do e publikoni

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published