Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 559 Views

  • Shikofcom
The Social Network (2010)

The Social Network (2010)

You don't get to 500 million friends without making a few enemies.Oct. 01, 2010United States121 Min.TV-14
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në një mbrëmje të vjeshtës së vitit 2003, studenti i Harvardit dhe gjeniu i programimit të kompjuterave Mark Zakerberg ulet në kompjuterin e tij dhe fillon të punojë me një ide. Në një vrull shkrimesh në blog dhe programimi, ajo çka fillon në dhomën e tij të konviktit kthehet në një rrjet social global dhe në një revolucion në komunikim. 6 vjet dhe 500 milionë shokë më vonë, Mark Zakerbergu është miliarderi më i ri në histori… por për këtë sipërmarrës, suksesi çon në ndërlikime si personale ashtu dhe ligjore.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

The Social Network (2010) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

The Social Network (2010)
Original title The Social Network
IMDb Rating 7.7 592,653 votes
TMDb Rating 7.3 7,208 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Ema (2019)
August: Osage County (2013)
Pieces of a Woman (2020)
Conviction (2010) HD
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
Nomadland (2020)
13 Assassins (2010)
Uncorked (2020)
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
PK (2014)
Kalashnikov (2020)
The Lighthouse (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published