Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 883 Views

  • Shikowaaw.tv
The Irishman (2019) HD

The Irishman (2019) HD

United States210 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

The Irishman tregon historinë e Frank Sheeren (De Niro), që në mes të viteve ’50 bëhet drejtues i bashkimit më të madh të sindikatave amerikane, “International Brotherhood of Teamsters”. Por, njëkohësisht, Sheeren kishte lidhje dhe me një familje mafioze.

Original title The Irishman
IMDb Rating 7.9 305,423 votes
TMDb Rating 8.5

Director

Director

Cast

Similar titles

August: Osage County (2013)
I Still Believe (2020) HD
Bloodshot (2020) HD
Cuck (2019) +18
Nomadland (2020)
The Song of Names (2019) HD
Judas and the Black Messiah (2021)
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
Project Power (2020)
Scarface (1983)
Brothers of the Wind (2015)
Ava (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published