Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 842 Views

  • Shikofcom
The Hangover (2009)

The Hangover (2009)

Some guys just can't handle Vegas.Jun. 02, 2009United States, Germany100 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Pas një nate feste beqarisë tre shokët zgjohen të humbur nga parti në Las Vegas, ku njëri nga ta zhduket ata duhet të bëjnë rrugëtimi nëpër qytet për të gjetur mikun e tyre para dasmës së tij.

The Hangover (2009) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

The Hangover (2009)
Original title The Hangover
IMDb Rating 7.7 694,065 votes
TMDb Rating 7.3 11,742 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Taxi 2 (2000)
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012)
The Willoughbys (2020)
2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD
Sole a Catinelle (2013) HD
Valley Girl (2020)
The Gentlemen (2019) HD
Xhandari ne New York (1965)
Home Alone 4 (2002) HD
Big Time Adolescence (2019) HD
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Butterflies (2018)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published