Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1501 Views

  • Shikodood.so
Judas and the Black Messiah (2021)

Judas and the Black Messiah (2021)

You can kill a revolutionary but you can't kill the revolution.Feb. 12, 2021125 Min.
Your rating: 7
7 1 vote

Synopsis

Bill O’Nilli infiltrohet nga FBI-ja në Partinë e Panterave të Zeza që mbronin të drejtat e njerëzve me ngjyrë dhe lirinë e tyre. Kryetari i partisë, Fred Hemptoni, kërkon të nisë një revolucion teksa përveç policisë, duhet të kujdeset dhe nga spiunët dhe të tjerët kundra lëvizjes.

Judas and the Black Messiah (2021) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Judas and the Black Messiah
TMDb Rating 7.4 263 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Lighthouse (2019)
Troop Zero (2019)
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
After (2019)
Harriet (2019)
Uncorked (2020)
Sour Apples (2016)
Resistance (2020) HD
The Age of Adaline (2015)
Little Women (2019) HD
Bohemian Rhapsody (2018)
The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published