Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 1758 Views

  • Player 1waaw.tv
  • Player 2vivo.sx
Ford v Ferrari (2019)

Ford v Ferrari (2019)

150 Min.
Your rating: 10
10 1 vote

Synopsis

Në vitin 1966 projektuesi amerikan i automjeteve, Carroll Shelby dhe shoferi, Ken Miles përballen me korporatat, me ligjet e fizikës dhe me djajtë e tyre të brendshëm për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Fordin dhe për të sfiduar Ferrarin në Le Mans.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Ford v Ferrari (2019) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 8.3

Similar titles

The Dig (2021)
The Informer (2019)
Piranhas (2019)
A Twelve-Year Night (2018)
A Bigger Splash (2015)
Kalashnikov (2020)
Taxi 3 (2003)
Uncorked (2020)
Harriet (2019)
The Song of Names (2019) HD
Arkansas (2020)
After (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published