Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 469 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
Earth and Blood (2020)

Earth and Blood (2020)

Apr. 17, 2020France, Belgium80 Min.TV-MA
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Pronari i një punishteje druri në Belgjikë ngatërrohet pa dashur me pjestarët e një karteli droge. Konflikti do të shndërrohet në luftë për jetë a vdekje.

Earth and Blood (2020) me titra shqip Shiko Seriale

ShikoSeriale.in | Filma dhe Seriale me titra shqip

Original title La terre et le sang
IMDb Rating 5 825 votes
TMDb Rating 6.6 108 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Free Guy (2021)
The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)
High Heel Homicide (2017)
Knives Out (2019) HD
Cherry (2021)
Taxi 2 (2000)
Romanzo Criminale (2005) HD
The Lovebirds (2020)
Piranhas (2019)
Gotti (2018) HD
The Messenger (2019)
Cuck (2019) +18

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published