Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 798 Views

  • Shikofcom
Cocaine Godmother (2017)

Cocaine Godmother (2017)

Nov. 12, 2017United States100 Min.TV-14
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Film i bazuar në jetën e famëkeqes Griselda Blanko, një nga tregtaret më të mëdha të kokainës në Majami. Filmi ritregon historinë e një jete, gjatë së cilës ajo sundoi me grusht të hekurt një nga tregtitë më të rrezikshme në botë.Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Cocaine Godmother (2017) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Cocaine Godmother (2017)
Original title Cocaine Godmother
IMDb Rating 5.6 1,771 votes
TMDb Rating 6.8 39 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Lost Husband (2020)
The Lighthouse (2019)
The Song of Names (2019) HD
The Call of the Wild (2020)
Halloween Kills (2021)
A Taxi Driver (2017) HD
Parasite (2019) HD
Eye for an Eye (2019)
Abe (2020)
A Perfect Plan (2020)
Piranhas (2019)
Uncorked (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published