Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 1391 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoshikoseriale.in
  • Shikoshikoseriale.in
Below Zero (2021)

Below Zero (2021)

Escape is not the exit.Jan. 29, 2021Spain106 Min.TV-MA
Your rating: 5
5 2 votes

Synopsis

Një detyrë rutinë policie kthehet në një situatë jetë a vdekje, kur dikush i etur për drejtësi dhe hakmarje, sulmon kamionin e policisë dhe bën ç’mos që të zbuloj të vërtetën, duke treguar që jo gjithçka është bardhë e zi, por që shpesh rregullat thyhen në emër të dashurisë.

Below Zero 2021

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Below Zero (2021)
Below Zero (2021)
Original title Bajocero
IMDb Rating 6.2 11,128 votes
TMDb Rating 6.4 343 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Zack Snyder’s Justice League (2021)
Assault on Precinct 13 (2005)
Romanzo Criminale (2005) HD
Bloodshot (2020) HD
Project Power (2020)
Cocaine Godmother (2017)
The Lovebirds (2020)
Scarface (1983)
Human Capital (2020) HD
Bad Sister (2015)
The Infiltrator (2016)
Gotti (2018) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published