Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 4236 Views

  • Shikoevoload.io
After We Collided (2020)

After We Collided (2020)

Can love overcome the past?Sep. 02, 2020105 Min.
Your rating: 10
7.5 6 votes

Synopsis

Pasi u zbulua e vërteta për fillimin e lidhjes mes tyre, Hardin duhet të përpiqet që të fitoj faljen e Tesa, ndërsa ajo vazhdon jetën e saj në një karrierë të re dhe emocionuese. Sfida të reja nga e shkuara dhe e ardhmja i dalin përpara marrëdhënies së tyre.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

After We Collided (2020) me titra shqip

 

After We Collided (2020)
Original title After We Collided
TMDb Rating 7.1 204 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Irishman (2019) HD
The Infiltrator (2016)
Human Capital (2020) HD
Resistance (2020) HD
Judas and the Black Messiah (2021)
Parasite (2019) HD
Fifty Shades Freed (2018) HD
Scarface (1983)
Cocaine Godmother (2017)
The Lighthouse (2019)
Jojo Rabbit (2019) HD
365 Days: This Day (2022)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published