Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 726 Views

  • Shiko
A Perfect Plan (2020)

A Perfect Plan (2020)

May. 01, 202078 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje të jashtëzakonshme diamantesh.

A Perfect Plan (2020) me titra shqip Shiko Seriale

ShikoSeriale.in

A Perfect Plan (2020)
Original title A Perfect Plan
IMDb Rating 4.4 79 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Informer (2019)
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
Extraction (2020)
The Vast of Night (2019)
The Infiltrator (2016)
A Taxi Driver (2017) HD
Taxi (1998)
Ava (2020)
Bad Boys for Life (2020)
Zack Snyder’s Justice League (2021)
Home Alone 3 (1997) HD
Angel Has Fallen (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published