Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

The Blacklist

The Blacklist

Sep. 23, 2013
Your rating: 10
9.3 25 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 23, 2013
10
2Season 2 Sep. 22, 2014
10
3Season 3 Oct. 01, 2015
10
4Season 4 Sep. 22, 2016
10
5Season 5 Sep. 27, 2017
10
6Season 6 Jan. 03, 2019
4
7Season 7 Oct. 04, 2019
10

Creator

Cast

James Spader isRaymond
Raymond "Red" Reddington
Megan Boone isElizabeth
Elizabeth "Liz" Keen
Harry Lennix isHarold Cooper
Harold Cooper
Diego Klattenhoff isDonald Ressler
Donald Ressler
Hisham Tawfiq isDembe Zuma
Dembe Zuma
Amir Arison isAram Mojtabai
Aram Mojtabai
Laura Sohn isAlina Park
Alina Park

Video trailer

Synopsis

Krimineli më i kërkuar në botë dorëzohet në FBI. Premton se do të bashkëpunojë me policinë për të gjetur personat më të kërkuar në botë, në këmbim të muzës së tij.

Një partnership i pazakontë. Në kërkim të emrave që gjenden në një listë të famshme. “Lista e Zezë”, asnjëherë mos i beso një krimineli, vetëm kur je i detyruar.

Fitues dhe kandidat shumë herë në Emmy Awards, ose Oskaret e televizionit si seriali më i mirë i vitit.

The Blacklist me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

The Blacklist
The Blacklist
The Blacklist
Original title The Blacklist
TMDb Rating 7.4 1,814 votes
First air date Sep. 23, 2013
Last air date Jan. 22, 2021
Seasons 8
Episodes 160
Average Duration 43 minutes

Similar titles

Sulltanesha Kosem (2015)
Marasli (2021)
Ramo (2020)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Doktori i Mrekullive (2019)
Sex Education HD
Mocro Mafia
Dashuri Bardh e Zi
Amaneti (2020)
Chucky
Uc Kurus (3 Monedha)

(4) comments

 • LeoMarch 30, 2021Reply

  Sezoni 8 blacklist ju lutem. Me te miret jeni

 • AAJune 22, 2021Reply

  Sezonin e 8 ju lutem

 • astritJuly 14, 2021Reply

  SEZONIN E 8 A E KINI NJET ME QIT A HIQ

 • Gjdje fhdjdjdAugust 21, 2021Reply

  Sezoni 8!!!!!!!!

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published