Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Sex Education HD

Sex Education HD

Jan. 11, 2019
Your rating: 1
4 7 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 11, 2019
2Season 2 Jan. 17, 2020

Creator

Cast

Asa Butterfield isOtis Milburn
Otis Milburn
Gillian Anderson isJean Milburn
Jean Milburn
Ncuti Gatwa isEric Nevin
Eric Nevin
Emma Mackey isMaeve Wiley
Maeve Wiley
Aimée-Lou Wood isAimee Gibbs
Aimee Gibbs

Video trailer

Synopsis

Nxënësi i pashoqërueshëm Otis mbase s’ka shumë eksperiencë në fushën e dashurisë, por ai mëson shumë gjëra në fushën seksuale si pasojë e bashkëjetesës me nënën e tij Jean, e cila është terapiste seksi. I rrethuar nga manualë, video dhe biseda të hapura rreth seksit, Otis shumë shpejt bëhet ekspert i fushës.Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Sex Education HD me titra shqip 

Original title Sex Education
TMDb Rating 8.5 987 votes
First air date Jan. 11, 2019
Last air date Jan. 17, 2020
Seasons 2
Episodes 16
Average Duration 45 minutes

Similar titles

Doktori i Mrekullive (2019)
Sulltanesha Kosem (2015)
Ramo (2020)
Amaneti (2020)
Uc Kurus (3 Monedha)
The Blacklist
Marasli (2021)
Chucky
Dashuri Bardh e Zi
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published