Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Kuzgun (Korbi)

Kuzgun (Korbi)

Feb. 13, 2019
Your rating: 10
9.8 6 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 05, 2023
10

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Për 20 vjet me radhë një fëmijë jetim i braktisur dhe i rrrëmbyer i mbijeton dhimbjes dhe traumës duke u stërvitur për të qenë një shpatë e fortë hakmarrje.
“Kuzgun” (Korbi) ka një plan për të marrë hak ndaj atij që tradhëtoi babain e tij deri në momentin kur përballet me Dilën, dashurinë e tij të parë. A do të mundet kjo dashuri e pathyeshme të zbeh etjen e tij për hakmarrje?

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Kuzgun (Korbi) me titra shqip

Original title Kuzgun
TMDb Rating 7.8 5 votes
First air date Feb. 13, 2019
Last air date Oct. 10, 2019
Seasons 2
Episodes 21
Average Duration 140 minutes

Similar titles

(7) comments

 • KeliFebruary 13, 2021Reply

  Esht fantastik

 • Ghetto GeasyMarch 28, 2022Reply

  kaq episode jane te gjitha ?

  • ShikoSerialeMarch 29, 2022Reply

   po

 • ArmandoJune 8, 2022Reply

  Vert goog

 • DorianDecember 17, 2022Reply

  Po ku e keni sezonin e 2

  • ShikoSerialeDecember 18, 2022Reply

   Eshte publikuar i gjithi ne sezonin 1

 • AlbionDecember 27, 2022Reply

  Sikur mungojn ca pjes apo gaboj ?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published