Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Kalifat (Caliphate)

Kalifat (Caliphate)

Jan. 12, 2020
Your rating: 1
6 7 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 12, 2020

Creator

Creator

Cast

Video trailer

Synopsis

Agjentja e Shërbimit të Sigurisë Fatima mer një njoftim se një akt terrorist është planifikuar  në Suedi. Karriera e saj është në telashe pas një gabimi serioz.

Ndiqni Serialet dhe Filmat me te ndjekur te momentit vetem ne faqen tone shikoseriale.in

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Kalifat (Caliphate) me titra shqip

Original title Kalifat
TMDb Rating 7 7 votes
First air date Jan. 12, 2020
Last air date Feb. 09, 2020
Seasons 1
Episodes 8
Average Duration 45 minutes

Similar titles

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published