Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

I Infiltruari (Icerde)

I Infiltruari (Icerde)

Sep. 19, 2016
Your rating: 10
9.1 33 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 04, 2023

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një histori e dy vëllezërve të ndarë nga njëri-tjetri. Tani, në anët e kundërta të ligjit, vëllezërit Sarp dhe Mert janë hedhur kundër njëri-tjetrit, pa dijeni për vëllazërinë e tyre.

Shiko Serialet dhe Filmat me te ndjekur vetem ne faqja jone

Instagram  Facebook  ShikoSeriale

I Infiltruari (Icerde) me titra shqip

Original title İçerde
TMDb Rating 9 18 votes
First air date Sep. 19, 2016
Last air date Aug. 14, 2017
Seasons 1
Episodes 47
Average Duration 40 minutes

Similar titles

(15) comments

 • RitaApril 15, 2020Reply

  I lov

 • XhesiApril 19, 2020Reply

  👏

 • IsiJanuary 29, 2021Reply

  Nice

 • EduardApril 11, 2021Reply

  Nice

 • MarviMay 4, 2021Reply

  My favourite serial

 • ReiApril 27, 2022Reply

  👌

 • EliMay 6, 2022Reply

  Nice

 • Dritan HoxhaJune 7, 2022Reply

  👍

 • TixhaAugust 8, 2022Reply

  Si funksionon per me kqyr serialin

 • AliOctober 28, 2022Reply

  Ok

 • VasoFebruary 25, 2023Reply

  Esht e mundur me i shkarku serit!?

  • ShikoSerialeFebruary 27, 2023Reply

   Jo na vjen keq

 • EliMarch 26, 2023Reply

  Kur dalin serit tjera?

  • ShikoSerialeMarch 26, 2023Reply

   Nuk ka seri te reja, i gjith seriali eshte i publikuar

 • DenisMarch 26, 2023Reply

  Si hapen vidjon

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published