Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

How to Sell Drugs Online (Fast)

How to Sell Drugs Online (Fast)

May. 31, 2019
Your rating: 10
10 2 votes

Seasons and episodes

1Season 1 May. 31, 2019
2Season 2 Jul. 18, 2020
  • There are still no episodes this season

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Si mund ta fitoni përsëri të dashurën tuaj nga shitësi i drogës së shkollës? Për Moritz, përgjigjja është e qartë: shit droge më të mirë. Nga dhoma e tij, ai bashkon forcat me mikun e tij më të mirë Lenny për të nisur atë që kthehet në një treg të suksesshëm të drogërave në internet.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

How to Sell Drugs Online (Fast) me titra shqip

How to Sell Drugs Online (Fast)
How to Sell Drugs Online (Fast)
How to Sell Drugs Online (Fast)
Original title How to Sell Drugs Online (Fast)
TMDb Rating 8.1 98 votes
First air date May. 31, 2019
Last air date Jul. 18, 2020
Seasons 2
Episodes 12
Average Duration 30 minutes

Similar titles

Kurulus Osman (Themelimi Osman)
Hercai (2019) HD
Narcos: Mexico (2018) HD
Stuhi Dashurie
Lethal Weapon HD
Vikings HD
Kalifat (Caliphate)
El Chapo HD
Chernobyl HD
La Casa de Papel
I Infiltruari (Icerde)
Ozark (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published