Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Amaneti (2020)

Amaneti (2020)

Sep. 07, 2020
Your rating: 10
8.4 57 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 07, 2020

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Kevser u rrit në një lagje të përulur dhe të varfër dhe pasi ajo u bë nuse e djalit të familjes së pasur Kirimli, babai i saj ndërpret të gjitha lidhjet me të pasi ai nuk e miraton aspak këtë martesë. Por kur Kevser humbet burrin e saj, ajo papritmas e gjen veten të bllokuar në rezidencën e dashur Kirimli me djalin e saj 5-vjeçar Yusuf dhe nuk ka ku të kthehet. Një ditë godet tragjedia dhe ajo vdes aksidentalisht…

Amaneti me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Emanet
First air date Sep. 07, 2020
Seasons 1
Average Duration 110 minutes

Similar titles

Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Dashuri Bardh e Zi
Uc Kurus (3 Monedha)
Sulltanesha Kosem (2015)
Doktori i Mrekullive (2019)
Marasli (2021)
The Blacklist
Sex Education HD
Ramo (2020)

(7) comments

 • Edisnajda CaniFebruary 28, 2021Reply

  The best film

 • DhurataMarch 2, 2021Reply

  Super serial do vazhdoni te perktheni apo do e lini si faqet e tjera ne gjysem

 • Nertila zekaMarch 8, 2021Reply

  Serit ne vazhdim

 • oriolaMarch 27, 2021Reply

  Mirmbrema a do vazhdoni ta perktheni kete serial se eshte shume i bukur .Faliminderit shume pune te mbare .

 • Nertila zekaMarch 30, 2021Reply

  Kerkoj te shoh serit be vazhdim

 • SuelaMay 9, 2021Reply

  Shume i bukur ky serial..a do vazhdoni ta transmetoni ju lutem?

 • weather.alMay 29, 2021Reply

  weather.al

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published