Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 1171 Views

  • Shikodood.so
Zack Snyder’s Justice League (2021)

Zack Snyder’s Justice League (2021)

Mar. 18, 2021242 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

I vendosur të sigurohet se sakrifica e Supermanit nuk nuk ishte e kotë, Bruce Wayne bashkon forcat me Diana Prince me planet për të rekrutuar nje skuadër me gjysmë-njerëz, për të mbrojtur botën nga qasja e një kërcënimi katastrofik.

Zack Snyder’s Justice League me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Zack Snyder's Justice League
TMDb Rating 8.7 3,137 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Bloodshot (2020) HD
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Birds of Prey (2020) HD
Justice League Dark: Apokolips War
The Vast of Night (2019)
I Love Tropoja – Film i plote
Ava (2020)
Jumanji: The Next Level (2019)
The Last Duel (2021)
Walkaway Joe (2020)
Venom: Let There Be Carnage (2021)
Bad Boys II (2003) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published