Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1439 Views

  • Shikodood.so
Yes Day (2021)

Yes Day (2021)

For 24 hours, kids make the rules.Mar. 12, 202186 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Dy prindër, që zakonisht thonë “jo”, vendosin t’u thonë “po”, kërkesave më të çmendura të fëmijëve të tyre, por me disa rregulla themelore, në një ditë të mbushur plot argëtim dhe aventura.

Yes Day (2021) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Yes Day
TMDb Rating 7.1 313 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Xhandari ne New York (1965)
Coming 2 America (2021)
A Guide to Second Date Sex (2019) HD
Tirana 14: Film I Plote
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Bad Boys (1995) HD
A Turtles Tale: Sammy’s Adventures
The War with Grandpa (2020)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Scoob! (2020)
I Love Tropoja – Film i plote

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published