Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 2555 Views

  • Player 1shikoseriale.in
  • Player 2dood.ws
Wrath of Man (2021)

Wrath of Man (2021)

May. 07, 2021
Your rating: 10
10 2 votes

Synopsis

H-ja, një personazh i ftohtë dhe misterioz punon në një kompani kamionësh përgjegjës për transportimin e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelosit çdo javë.

Filmat dhe Serialet me te fundit me titra shqip do ti gjeni vetem ne shikoseriale.in

Wrath of Man (2021)me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 7.4

Director

Director

Cast

Similar titles

Free Guy (2021)
Harriet (2019)
Fast X (2023)
Zack Snyder’s Justice League (2021)
Sleep Tight (2011)
Below Zero (2021)
Promising Young Woman (2020)
Fifty Shades Freed (2018) HD
Taxi (1998)
Truth or Dare (2018) HD
Cuck (2019) +18
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published