Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 863 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws
Wrath of Man (2021)

Wrath of Man (2021)

May. 07, 2021
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

H-ja, një personazh i ftohtë dhe misterioz punon në një kompani kamionësh përgjegjës për transportimin e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelosit çdo javë.

Filmat dhe Serialet me te fundit me titra shqip do ti gjeni vetem ne shikoseriale.in

Wrath of Man (2021)me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 7.4

Director

Director

Cast

Similar titles

Jumanji: The Next Level (2019)
Asphalt Burning (2020)
Promising Young Woman (2020)
Wolf (2013)
Intuition (2020)
Below Zero (2021)
Taxi 4 (2007)
Walkaway Joe (2020)
Halloween Kills (2021)
13 Assassins (2010)
Eye for an Eye (2019)
The Lovebirds (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published