Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1028 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws
Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)

Oct. 01, 2021
Your rating: 1
1 1 vote

Synopsis

Edi Brok përpiqet të rifitojë karrierën duke marrë në intervistë vrasësin serial Klitus Kesidi, i cili si ai bëhet mbartësi simbiotik i një përbindëshi të quajtur Kasaphanë, duke u arratisur në momentin që duhet të ekzekutohet…

 

Venom: Let There Be Carnage (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 6.5

Director

Director

Cast

Similar titles

Justice League Dark: Apokolips War
Bad Boys for Life (2020)
Birds of Prey (2020) HD
Jumanji: The Next Level (2019)
Taxi 4 (2007)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Taxi (1998)
Scoob! (2020)
Peter Rabbit (2018)
Dolittle (2020) HD
Bloodshot (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published