Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1143 Views

  • Shikovudeo.net
Tom and Jerry (2021)

Tom and Jerry (2021)

Best of enemies. Worst of friends.Feb. 11, 2021United Kingdom, France, Germany, United States101 Min.PG
Your rating: 10
10 3 votes

Synopsis

Rilind rivaliteti legjendar mes Tomit dhe Xherrit, ndërkohë që ky i fundit shkon në hotelin më të mirë të Nju Jorkut, në prag të dasmës së shekullit. Tomit, ndihmësit të menaxheres së hotelit, do t’i duhet ta përzërë miun ngatërrestar, por beteja mes maces e miut përshkallëzohet aq shumë sa kërcënon të shkatërrojë dasmën dhe ndoshta, edhe vetë hotelin.

Tom and Jerry (2021) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Tom and Jerry (2021)
Tom and Jerry (2021)
Tom and Jerry (2021)
Original title Tom & Jerry
IMDb Rating 5.3 9,095 votes
TMDb Rating 7.8 627 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

I Love Tropoja – Film i plote
Extraction (2020)
Spenser Confidential (2020) HD
A Taxi Driver (2017) HD
The Last Duel (2021)
Birds of Prey (2020) HD
Scoob! (2020)
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
The Gentlemen (2019) HD
Justice League Dark: Apokolips War
Bad Boys for Life (2020)
The Lovebirds (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published