Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 331 Views

  • Shiko
The Song of Names (2019) HD

The Song of Names (2019) HD

Music brought them together. Time would tear them apart.Dec. 25, 2019Canada, Hungary113 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në prag të Luftës së Dytë Botërore, një djalosh polak me talent të veçantë për violinën, i besohet një familjeje angleze, tek e cila ai gjen mikun më të ngushtë, gjen një vëlla. Miqësia mes djemve ndërpritet papritur me zhdukjen e mistershme të muzikantit. E vërteta do të zbulohet vetëm pas 40 vitesh.

 

The Song of Names (2019) HD me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title The Song of Names
IMDb Rating 6.1 657 votes
TMDb Rating 7.3 6 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Lost Husband (2020)
Gotti (2018) HD
Honey Boy (2019) HD
Rich in Love (2020)
1917 (2019) HD
The Shawshank Redemption (1994)
The Notebook (2004)
Someone, Somewhere (2019)
Walkaway Joe (2020)
Creed II (2018) HD
The Call of the Wild (2020)
Bloodshot (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published