Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 636 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikohqq.to
  • Player 2vudeo.net
The Mauritanian (2021)

The Mauritanian (2021)

Feb. 12, 2021United Kingdom, United States129 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një i burgosur në qendrën e paraburgimit të Gjirit të Guantanamos, të ushtrisë amerikane, mbahet pa akuza, për më shumë se një dekadë dhe i kërkon ndihmë një avokateje për lirimin e tij.

The Mauritanian (2021) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

The Mauritanian (2021)
The Mauritanian (2021)
The Mauritanian (2021)
Original title The Mauritanian
IMDb Rating 7.3 2,653 votes
TMDb Rating 7.1 32 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

1917 (2019) HD
Extraction (2020)
The Social Network (2010)
Hammamet (2020)
Capone (2020)
Leaving Las Vegas (1995) HD
Eye for an Eye (2019)
The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)
Cuck (2019) +18
Gotti (2018) HD
Scarface (1983)
Ana (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published