Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 1058 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Player 1shikoseriale.in
  • Player 2dood.ws
The Many Saints of Newark (2021)

The Many Saints of Newark (2021)

Who made Tony Soprano?Sep. 22, 2021United States120 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Dëshmoni krijimin e Toni Sopranos. Historia që zbulon anën njerëzore të Tonit, vështirësitë e tij dhe ndikimin që familja – veçanërisht xhaxhai i tij, Diki Moltisanti- kishte mbi të, duke u bërë bosi më ikonik i të gjitha kohërave.

The Many Saints of Newark (2021) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title The Many Saints of Newark
IMDb Rating 6.4 29,329 votes
TMDb Rating 6.8 151 votes

Director

Alan Taylor
Director

Cast

Alessandro Nivola isDickie Moltisanti
Dickie Moltisanti
Michael Gandolfini isTeenage Tony Soprano
Teenage Tony Soprano
Leslie Odom Jr. isHarold McBrayer
Harold McBrayer
Ray Liotta is
"Hollywood Dick" Moltisanti / Salvatore “Sally” Moltisanti
Michela De Rossi isGiuseppina Moltisanti
Giuseppina Moltisanti
Vera Farmiga isLivia Soprano
Livia Soprano
Corey Stoll isJunior Soprano
Junior Soprano
Jon Bernthal isJohnny Soprano
Johnny Soprano
Billy Magnussen isPaulie Walnuts
Paulie Walnuts
John Magaro isSilvio Dante
Silvio Dante

Similar titles

Last Holiday (2006)
Before The Fall (2004)
Fast X (2023)
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)
365 Days: This Day (2022)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published