Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 596 Views

  • Watch traileryoutube.com
The Black Phone (2021)

The Black Phone (2021)

Apr. 02, 2022
Your rating: 9
9.3 4 votes

Synopsis

Pasi u rrëmbye nga një vrasës fëmijësh dhe u mbyll në një bodrum të papërshkueshëm nga zëri, një djalë 13-vjeçar fillon të marrë telefonata në një telefon të shkëputur nga viktimat e mëparshme të vrasësit.

 

The Black Phone (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 8.6

Director

Director

Cast

Similar titles

Sleep Tight (2011)
The Lighthouse (2019)
The Invisible Man (2020) HD
The Vast of Night (2019)
Truth or Dare (2018) HD
Halloween Kills (2021)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published