Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 801 Views

  • Shikowaaw.tv
Schindler’s List (1993) HD

Schindler’s List (1993) HD

Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në Poloni gjatë Luftës së Dytë Botërore, Oskar Schindler gradualisht fillon të shqetësohet për fuqinë punëtore të tij çifute, pasi përjeton persekutimet e tyre nga nazistët.

IMDb Rating 8.9 1,135,478 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

A Taxi Driver (2017) HD
After We Collided (2020)
Stargirl (2020) HD
Harriet (2019)
Delibal (2015)
Official Secrets (2019)
Hammamet (2020)
The Social Network (2010)
Zanetti Story (2015)
Bohemian Rhapsody (2018)
Knives Out (2019) HD
Cherry (2021)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published