Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1252 Views

  • Shiko
Scarface (1983)

Scarface (1983)

Your rating: 9
9.5 2 votes

Synopsis

Njeriu me shenjë: Riprodhim i një prej filmave klasikë Hollivudianë të vitit 1932. Toni Montana është një emigrant kubanez, ambicia e të cilit do ta cojë në luftë mes organizatave dhe trafikantëve më të mëdhenj të drogës në Majemi, e deri në krijimin e vetë perandorisë së tij. I cilësuar si një nga 100 filmat më të mirë të të gjitha kohërave.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Scarface (1983) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Director

Director

Cast

Similar titles

The Lost Husband (2020)
The Last Duel (2021)
Harriet (2019)
The Founder (2016)
My Grandfather’s People (2011)
Birds of Prey (2020) HD
August: Osage County (2013)
The Lighthouse (2019)
Below Zero (2021)
Butterflies (2018)
Cocaine Godmother (2017)
Bad Education (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published