Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 480 Views

  • Player 1
  • Player 2waaw.tv
Resistance (2020) HD

Resistance (2020) HD

Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Historia rrënqethëse e një grupi hebrenjsh që punuan me Rezistencën Franceze gjatë Luftës së Dytë Botërore kundra nazistëve dhe arritën të shpëtonin me mijëra jetë fëmijësh.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Resistance (2020) HD me titra shqip Filma dhe Seriale me titra shqip Shiko Seriale

TMDb Rating 5.6

Director

Director

Cast

Similar titles

The Dig (2021)
Secretariat (2010)
The Lighthouse (2019)
My Grandfather’s People (2011)
August: Osage County (2013)
Gotti (2018) HD
The Shawshank Redemption (1994)
Romance (1999) +18
The Last Duel (2021)
Little Women (2019) HD
Stargirl (2020) HD
Zanetti Story (2015)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published