Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 849 Views

  • Player 1vudeo.net
  • Player 2
Pieces of a Woman (2020)

Pieces of a Woman (2020)

Dec. 30, 2020Canada, Hungary, United States127 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur lindja në shtëpi e një nëne të re, përfundon në një tragjedi të pabesueshme, ajo fillon një odise zie, që pasohet me prishjen e marrëdhënieve me të dashurit, në këtë histori thellësisht personale të një gruaje që mëson të jetojë së bashku me humbjen e saj.

Pieces of a Woman (2020) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Pieces of a Woman (2020)
Pieces of a Woman (2020)
Pieces of a Woman (2020)
Original title Pieces of a Woman
IMDb Rating 7.1 25,293 votes
TMDb Rating 7.1 453 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Hollywood Dirt (2017) +18
Uncorked (2020)
Eye for an Eye (2019)
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
Kalashnikov (2020)
The Infiltrator (2016)
Butterflies (2018)
A Twelve-Year Night (2018)
The Last Duel (2021)
I Still Believe (2020) HD
Bad Education (2019)
Schindler’s List (1993) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published