Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 678 Views

  • Shikofcom
Official Secrets (2019)

Official Secrets (2019)

Nothing is more dangerous than the truthAug. 30, 2019United Kingdom, United States112 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Historia e vërtetë e një zyrtare britanike që ekspozoi informacione qeveritare në shtyp për një mision të jashtligjshëm të Agjencisë Ndërkombëtare të Sigurisë për të shtyrë Këshillin e Sigurisë të Organizatës së Kombeve të Bashkuara për votimin e sulmit në Irak në vitit 2003.

 

Official Secrets (2019) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Official Secrets
IMDb Rating 7.3
TMDb Rating 7.2

Director

Director

Cast

Similar titles

Harriet (2019)
Romance (1999) +18
Arkansas (2020)
Once Upon a Time in Hollywood HD
The Irishman (2019) HD
Ava (2020)
Kalashnikov (2020)
Brothers of the Wind (2015)
Ema (2019)
Zanetti Story (2015)
Out Stealing Horses (2019)
The Captain (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published