Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1025 Views

  • Shikovudeo.net
Nomadland (2020)

Nomadland (2020)

See you down the road.Dec. 26, 2020108 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Pasi humbi gjithçka në Recesionin e Madh të vitit 2008, një grua merr një udhëtim në Amerikën Perëndimore duke jetuar në fugonin e saj.

Nomadland (2020) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Filmat dhe Serialet me te fundit me titra shqip do ti gjeni te publkuar tek faqja jone!

Original title Nomadland
TMDb Rating 7.5 358 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Mauritanian (2021)
The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)
Kalashnikov (2020)
Lord of War (2005)
The Shawshank Redemption (1994)
Judas and the Black Messiah (2021)
Parasite (2019) HD
Capone (2020)
Abe (2020)
After (2019)
My Grandfather’s People (2011)
Out Stealing Horses (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published