Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 518 Views

  • Shiko
Like a Boss (2020)

Like a Boss (2020)

The world of beauty is about to get uglyJan. 09, 2020United States83 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Me dëshirën për të shpëtuar biznesin e tyre, dy shoqe të ngushta vendosin të bashkëpunojnë me një ndërrmarrje të fuqishme, drejtuesja e të cilës fillon të ndërhyjë dhe të kritikojë duke vënë në provë miqësinë e tyre.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Like a Boss (2020) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Like a Boss (2020)
Original title Like a Boss
IMDb Rating 4.2
TMDb Rating 6.9 95 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Butterflies (2018)
Tom and Jerry (2021)
Bad Boys for Life (2020)
Tirana 14: Film I Plote
Banana Split (2018) HD
Miami Bici (2020)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Ana (2020)
Bad Boys (1995) HD
Uncorked (2020)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
The Lovebirds (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published