Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 4698 Views

  • Shikovudeo.net
  • Player 2hqq.to
Landlocked (2018) +18

Landlocked (2018) +18

A NARRATIVE FILM WITH REAL SEXOct. 01, 2018Germany, United States49 Min.
Your rating: 6
8.7 3 votes

Synopsis

KUJDES!

FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ!

PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! 

Një histori prej gjashtë ditësh e Xhonaës dhe Tomasit. Ajo sapo është zhvendosur në Berlin nga Argjentina dhe njihet me Tomasin…

Landlocked (2018) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Landlocked
IMDb Rating 7.3 22 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

After We Collided (2020)
Sour Apples (2016)
High Heel Homicide (2017)
Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
The Wrong Missy (2020)
Romance (1999) +18
The Age of Adaline (2015)
Faith, Hope & Love (2019)
The Lost Husband (2020)
365 Days (2020) +18
The Lovebirds (2020)
The Notebook (2004)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published