Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1361 Views

  • Shikoshikoseriale.in
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)

Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)

Nov. 18, 2022Italy, United States97 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Ndiqni fillimin e karrierës së Lamborgini si prodhues i traktorëve, një krijues i automjeteve ushtarake gjatë Luftës së Dytë Botërore, dhe projektuesi i Lamborgini Cars, të cilin ai e filloi në vitin 1963 si ndërmarrja e makinave sportive të nivelit të lartë.

 

Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022) – Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title Lamborghini: The Man Behind the Legend
IMDb Rating 7.3 16 votes
TMDb Rating 6.8 10 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Before The Fall (2004)
365 Days: This Day (2022)
The Many Saints of Newark (2021)
Last Holiday (2006)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published