Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 944 Views

  • Shikowaaw.tv
Joker (2019)

Joker (2019)

Your rating: 10
10 1 vote

Synopsis

Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një histori paralajmëruese.Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Joker (2019) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 8.7

Director

Director

Cast

Similar titles

Parasite (2019) HD
After We Fell (2021)
Am I a Serial Killer (2019)
Bad Sister (2015)
Extraction (2020)
Delibal (2015)
Bad Boys (1995) HD
Troop Zero (2019)
Official Secrets (2019)
Walkaway Joe (2020)
Ema (2019)
Bad Boys II (2003) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published