Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 418 Views

  • Shikofcom
Zanetti Story (2015)

Zanetti Story (2015)

Feb. 27, 2015Italy, Argentina80 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Portreti modest i jetës së një njeriu normal, i aftë për sipërmarrje të jashtëzakonshme. Historia private, e jo vetëm, e futbollistit argjentinas, legjendës së Interit.

Javier Zanetti Story (2015) Me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Javier Zanetti capitano da Buenos Aires
IMDb Rating 7.9 211 votes
TMDb Rating 6.8 17 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Traitor a.k.a Il Traditore (2019)
The Social Network (2010)
The Infiltrator (2016)
Official Secrets (2019)
The Song of Names (2019) HD
The Irishman (2019) HD
A Twelve-Year Night (2018)
Harriet (2019)
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020)
Bohemian Rhapsody (2018)
Ford v Ferrari (2019)
Schindler’s List (1993) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published