Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 96626 Views

 • Pjesa 1shikoseriale.in
I Love Tropoja – Film i plote

I Love Tropoja – Film i plote

Your rating: 4
8.2 140 votes

Synopsis

Traditat dhe zakonet tropojane, një baba hijerëndë tipik i asaj zone, film që thyen traditat dhe ndërthur zakonet e krahinave të ndryshme.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

I Love Tropoja – Film i plote Filma me titra shqip Filma me titra Shiko Seriale

Director

Director

Cast

Similar titles

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012)
Bad Boys for Life (2020)
Like a Boss (2020)
Valley Girl (2020)
I Hate Kids (2019)
The Captain (2019)
Sole a Catinelle (2013) HD
Yes Day (2021)
13 Assassins (2010)
Diary of a Wimpy Kid (2010)
The Wrong Missy (2020)
Jumanji: The Next Level (2019)

(20) comments

 • InaApril 3, 2020Reply

  Shum i bukur

 • KlaudioApril 7, 2020Reply

  Po’ me tel a mund te shikohet dhe si sepse une nuk arrij ta hap filmin

  • ShikoSerialeApril 7, 2020Reply

   I love tropoja nuk eshte publikuar nga faqja jone, thjesht ju kemi mundesuar linkun per ne filmi.
   Besoj se mund ta shikoni dhe nga tel.

   • Blertin GjiniDecember 9, 2021Reply

    Me jepni nje a dres te shikoj filmin ne t

    • ShikoSerialeDecember 11, 2021Reply

     Linku ndodhet ne faqe, tek Links-> Watch Online

  • Helked KostaNovember 13, 2021Reply

   Hapu

 • KlaudioApril 7, 2020Reply

  Faleminderit por nuk me del linku vetem publicitet dalin gjithsesi flm

  • ShikoSerialeApril 7, 2020Reply

   E ke pak me poshte tek kategoria Links: Watch Online

 • Sonila SerjaniApril 14, 2020Reply

  Shume shume i bukur

 • Bobo MaliJuly 4, 2020Reply

  Nuk e di po shkoj te watch online dhe s hapet

  • ShikoSerialeJuly 5, 2020Reply

   Kliko poshte pershkrimit ne Watch Online dhe te hapet linku per tek filmi.
   Flm

   • KleoOctober 24, 2021Reply

    I love tropoja

 • ShikoSerialeAugust 15, 2020Reply

  Kliko tek linku me poshte Watch Online dhe hapet

 • AlbanianSeptember 29, 2020Reply

  Jeni faqe gjigande

 • BlankaSeptember 17, 2022Reply

  Super filem

 • EltionSeptember 18, 2022Reply

  Si mund ta shof filmin I love tropoja sepse nuk me hapet ketu

  • ShikoSerialeOctober 2, 2022Reply

   Kliko tek opsioni watch online dhe te shfaqet linku.
   flm

 • VilFebruary 28, 2023Reply

  Super film

 • EraldMay 3, 2023Reply

  I love tropoja

 • SerxhioMay 22, 2023Reply

  Mua nuk me hapet

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published