Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 3076 Views

  • Shiko
High Heel Homicide (2017)

High Heel Homicide (2017)

Anyone can commit murder.Jun. 20, 2017United States81 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

FILMI PËRMBAN SKENA SEKSUALE TË FORTA! NDALOHET SHIKIMI NËN 18 VJEÇ!

Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme: të gjitha viktimat janë ish-policë dhe secili ka nga një shkronjë të kuqe të vizatuar në trup. Sa do të vdesin para se vrasësi të ketë dhënë mesazhin e tij?

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

High Heel Homicide (2017) me titra shqip 

Original title High Heel Homicide
IMDb Rating 3.5 221 votes
TMDb Rating 6.1 13 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Wolf (2013)
Truth or Dare (2018) HD
Cocaine Godmother (2017)
The Infiltrator (2016)
Official Secrets (2019)
A Bigger Splash (2015)
Parasite (2019) HD
Joker (2019)
Landlocked (2018) +18
The Informer (2019)
Survive the Night (2020)
The Messenger (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published