Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 653 Views

  • Shikowaaw.tv
Harriet (2019)

Harriet (2019)

Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia e jashtëzakonshme e arratisjes së skllaves Harriet Tubman dhe shndërrimi i saj në një nga heroinat më të mëdha të Amerikës, guximi, zgjuarsia dhe këmbëngulja e së cilës çliruan qindra skllevër dhe ndryshuan rrjedhën e historisë.

IMDb Rating 6.5

Director

Director

Cast

Similar titles

Lord of War (2005)
Bull (2019) HD
Ema (2019)
Creed II (2018) HD
Stargirl (2020) HD
August: Osage County (2013)
Spenser Confidential (2020) HD
Tom and Jerry (2021)
Bad Boys II (2003) HD
Project Power (2020)
Ava (2020)
The Captain (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published