Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 1470 Views

  • Player 1shikoseriale.in
  • Player 2dood.ws
Free Guy (2021)

Free Guy (2021)

Oct. 10, 2021
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një punonjës i thjeshtë i bankës zbulon se ai është në të vërtetë një personazh që nuk luan në një lojë video brutale. Ai pastaj vendos të bëhet heroi i historisë së tij. Në një botë pa kufij, ai është i vendosur të jetë lloji i heroit që shpëton botën sipas mënyrës së tij … para se të jetë vonë.

 

Free Guy (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Director

Director

Cast

Similar titles

Tirana 14: Film I Plote
Walkaway Joe (2020)
Miami Bici (2020)
Troop Zero (2019)
My Grandfather’s People (2011)
Venom: Let There Be Carnage (2021)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Togo (2019)
Emma. (2020) HD
Uncorked (2020)
Yes Day (2021)
The Hangover (2009)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published