Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 749 Views

  • Player 1waaw.tv
  • Player 2
Extraction (2020)

Extraction (2020)

Apr. 24, 2020United States116 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Tyler Rake, një mercenar sypatrembur i tregut të zi, fillon me misionin më vdekjeprurës të karrierës së tij kur regjistrohet për të shpëtuar djalin e rrëmbyer të një krimineli ndërkombëtar të burgosur.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Extraction (2020) me titra shqip Shiko Seriale

Original title Extraction
IMDb Rating 7.6 2,123 votes
TMDb Rating 7.1 146 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Irishman (2019) HD
The Messenger (2019)
365 Days (2020) +18
Eye for an Eye (2019)
Dune (2021)
Wolf (2013)
Schindler’s List (1993) HD
Judas and the Black Messiah (2021)
Rich in Love (2020)
Abe (2020)
Before The Fall (2004)
Harriet (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published