Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1385 Views

  • Player 1shikoseriale.in
  • Player 2dood.ws
Dune (2021)

Dune (2021)

Sep. 10, 2021
Your rating: 0
5.5 2 votes

Synopsis

Paul Atreides, një djalë i talentuar dhe fatlum, duhet të udhëtojë në planetin më të rrezikshëm në univers për të siguruar të ardhmen e familjes dhe njerëzve të tij.

Filmat dhe Serialet me te fundit me titra shqip do ti gjeni vetem ne shikoseriale.in

Dune (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 8.3

Director

Director

Cast

Similar titles

The Lighthouse (2019)
Troop Zero (2019)
1917 (2019) HD
Earth and Blood (2020)
The Dig (2021)
Tom and Jerry (2021)
Scoob! (2020)
The Irishman (2019) HD
Wrath of Man (2021)
Jumanji: The Next Level (2019)
Piranhas (2019)
August: Osage County (2013)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published