Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 363 Views

  • Shikofcom
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011)

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011)

Welcome to the next gradeMar. 25, 2011United States99 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pas pushimeve verore, Greg dhe vllau i ti Rodrick kthehen përsëri në shkolle, përsëri filloj batuta mes këtyre të dyve ata duhet të përpiqen t’mos bëjnë më gabim të cila do ju shkoj në dëm të dyve.

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
IMDb Rating 6.5 24,504 votes
TMDb Rating 6.3 590 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Bad Boys (1995) HD
A Guide to Second Date Sex (2019) HD
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Valley Girl (2020)
Bad Education (2019)
Jojo Rabbit (2019) HD
Butterflies (2018)
Borat Subsequent Moviefilm
Knives Out (2019) HD
The Willoughbys (2020)
August: Osage County (2013)
Banana Split (2018) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published