Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 756 Views

  • Shikodood.so
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020)

David Attenborough: A Life on Our Planet (2020)

Sep. 28, 202083 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Në 93 vitet e jetës së tij, Atenborou ka vizituar çdo kontinent të globit, duke eksploruar vendet e egra të planetit dhe duke dokumentuar botën e gjallë në gjithë larmishmërinë e saj. Por gjatë jetës së tij, Atenborou ka parë me sytë e tij edhe ndikimin monumental të njeriut mbi natyrën. Ky dokumentar është dëshmia e jetës së tij.

David Attenborough A Life on Our Planet me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title David Attenborough: A Life on Our Planet
TMDb Rating 8.5 143 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Money Heist: The Phenomenon (2020)
Zanetti Story (2015)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published