Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 3179 Views

  • Shikowaaw.tv
Cuck (2019) +18

Cuck (2019) +18

Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Roni është një burrë i vetmuar të cilit nuk i kanë ecur gjërat në jetë. Ai e gjen veten duke u ngushëlluar përmes publikimit të disa videove në internet. Por është pikërisht nje video +18 e tij që do të kthejë frikërat e tij në një tërbim vdekjeprurës.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Cuck (2019) +18 me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 6.1

Director

Director

Cast

Similar titles

The Gentlemen (2019) HD
Joker (2019)
The Lost Husband (2020)
Walkaway Joe (2020)
After We Fell (2021)
Rich in Love (2020)
Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
13 Assassins (2010)
I Still Believe (2020) HD
Fifty Shades Freed (2018) HD
Togo (2019)
Romance (1999) +18

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published