Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1024 Views

  • Shikodood.so
Coming 2 America (2021)

Coming 2 America (2021)

A sequel is in the heir.Mar. 05, 2021110 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

I vendosur në vendin mbretëror të Zamundas, Mbreti Akim (Eddie Murphy) i sapo kurorëzuar dhe i besuari i tij Semi (Arsenio Hall) fillojnë një aventurë krejt të re që i bën ata të përshkojnë globin nga kombi i tyre i madh afrikan në rrethinat e Queens, New York – aty ku filloi gjithçka.

Coming 2 America me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Coming 2 America
TMDb Rating 6.9 987 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Ana (2020)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Xhandari ne New York (1965)
The War with Grandpa (2020)
Taxi 2 (2000)
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)
Once Upon a Time in Hollywood HD
Xhandari ne Pushime (1970)
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011)
Xhandari dhe Xhandaret (1982)
Taxi 3 (2003)
Stargirl (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published