Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 1255 Views

  • Shikodood.so
Cherry (2021)

Cherry (2021)

Life leaves a mark.Feb. 26, 2021142 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Një mjek i Ushtrisë që vuan nga çrregullimi i stresit post-traumatik bëhet grabitës serial bankash pasi varësia ndaj drogës e vë atë në borxhe.

Cherry me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter\

Shiko Filma dhe Seriale Turke me titra shqip

Original title Cherry
TMDb Rating 7.9 326 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Home Alone 4 (2002) HD
Bad Education (2019)
Capone (2020)
Stargirl (2020) HD
Togo (2019)
The Captain (2019)
Romance (1999) +18
The Notebook (2004)
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
Earth and Blood (2020)
Nomadland (2020)
1917 (2019) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published